Start biznes

Zakładasz firmę?
Jeśli masz pomysł na własną działalność gospodarczą, pomożemy Ci oszczędzić  czas oraz doradzimy w sprawach z zakresu księgowości i kadr.

Zajmujemy się niezbędną dokumentacją !!!!
Całość spraw formalnych związanych z zakładaniem działalności gospodarczej przejmujemy na siebie. W Twoim imieniu załatwimy wszystkie formalności w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Przygotowujemy dla Ciebie druk CEIDG – lub wypełniamy go elektronicznie

Doradzamy
Każda firma ma inny profil działalności. W polskim prawie podatkowym istnieje kilka form opodatkowania. Doradzimy Ci, jaką z nich wybrać, by płacić jak najniższe podatki.

Podpowiemy jak pozyskać źródło finansowania
Każdy rodzaj działalności generuje znaczne koszty, zwłaszcza na starcie. Wskażemy Ci, jak pozyskać źródło finansowania dla planowanego przedsięwzięcia. Sporządzimy dla Ciebie niezbędne wnioski.

A dodatkowo – płacisz mniej
Wiemy jak duże wydatki ponosi osoba rozpoczynająca działalność gospodarczą, dlatego specjalnie z myślą o nowych firmach wprowadziliśmy rabat na usługi księgowe. Przez pierwsze trzy miesiące za nasze usługi zapłacisz tylko 50% kwoty ustalonej w umowie.